TEDAVİLER
CİHAZLAR
BİO-LİPOLİZ Geri Dön

BİO-LİPOLİZ Nedir? Yağı eriten vücutta da doğal olarak bulunan özel bir maddenin derin cilt altı dokusuna enjekte edilmesi yöntemine BİO-LİPOLİZ denir. Kimyasal yolla yapılan yağ eritme işlemidir.
Ayrıntılar
LİPOLİZ Bio - LİPOLİZ yağların kimyasal erimesini ve yağ asidine dönüşümünü sağlayan fizyolojik bir tedavidir. Yağların oluş mekanizmasını tersine çevirir.
Ayrıntılar
Lipolizin Tıpta kullanım alanları: Vücut kitle indeksi (BMI) %30’un altında olan ve bölgesel yağ birikimi olan en uygun adaylardır.ağ dokunun ve yağ hücrelerinin farklı yapılarda olmasına bağlı olarak değişmektedir.
Ayrıntılar
Lipoliz Kimlere Uygulanmaz? 18 yaşından küçükler , Gebe ya da emziren kadınlar , İnsüline bağımlı ileri düzey Diabet hastaları , İleri kalp hastalığı , Stroke (felç) , İskemik atak hikayesi , Kanser hastaları,Kanama (Hemofili) hastaları.
Ayrıntılar
Uzm. Dr. Sevda TAN Fethiye Mh. FSM Bulvarı No.155 16140 Nilüfer / BURSA TEL :: +90 224 243 01 31, 05308423862 FAX :: +90 224 243 01 31 E-MAIL : bilgi@drsevdatan.com
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle Dr. Sevda Tan sorumlu tutulamaz.
Medya KÜP