TEDAVİLER
CİHAZLAR
Dolgu ile ilişkili diğer konular Geri Dön
Dolgu Hyalüronik Asit Fiyatı
Medikal estetikte; değişik alanlarda ve değişik amaçlar için farklı konsantrasyonlarda dolgular yıllardan beri kullanılırlar. Dolgular yaşlanmanın en belirgin olduğu yüz, boyun, dekolte ya da ellerdeki çizgilerin giderilmesi, hacim kayıplarının doldurulması, cilt gençleştirilmesinde sık kullanılırlar. Bu kullanım alanları dışında “G shot”, meme – kalça – popo büyütme gibi kadınlara özel alanlarda tercih edilirler.
Böylece kırışıklıklar, çukurlar, derideki yaşlanma, yüz kontur bozuklukları dolgu uygulamaları ile kolayca giderilebilirler. Cilt en iyi şartlarda yeniden canlanır. G shot uygulaması ile kadınların ve partnerlerinin orgazma ulaşması kolaylaşır.  
Dolgu; kısa sürede yapılabilen, anında hızlı cevap veren uygulamalardır. Sadece uyuşturucu bir krem ile rahatlıkla uygulanabilirler. 
Dolgu fiyatları kullanılan malzemeye, uygulanan bölgeye, kullanılacak dolgu miktarına göre değişir.


AMELİYATSIZ YÜZ GERME Ameliyatsız yüz germe işlemleri; Exellderm pro (Radyofrekans, İğnesiz mezoterapi), ,Roobart RM 50 (Soğuk lipoliz, Radyofrekans, LED, Vakum, Dermoroller, Infrared), Mezoterapi, Mezolifting, Vitamin Enjeksiyonu, Işık dolgu mezoterapisi, Dolgu tekniği ile yapılabilir. Bu
Ayrıntılar
ALGOLOJİ = AĞRI BİLİM ALGOLOJİ yani AĞRI BİLİM ağrının nedenlerini araştırarak kaynağı bulup yok etmeyi böyle de AĞRI keslmesini sağlayan ana bilim dalidır.
Ayrıntılar
Toksik ajanlar nelerdir? Yüzlerce iç ve dış toksik ajan vücudu "TOKSİKASYON"a maruz bırakır. Günümüzde stres, kötü beslenme, sigara ve elektro-magnetik kirlilik en sık toksik ajanlardır. Endrüstriyel gıdalar kimyasal bombardımanda ön sıralara yerleşmektedir.
Ayrıntılar
ALGOLOJİ = AĞRI BİLİM ALGOLOJİ yani AĞRI BİLİM ağrının nedenlerini araştırarak kaynağı bulup yok etmeyi böylece AĞRI kesilmesini sağlayan ana bilim dalıdır.AĞRI BİLİM girişimsel yöntemlerle uygulanan tedavilerdir. Ana amaç ağrıyı gidermek değil ağrıya neden olan faktörleri ortadan kaldırmaktır.
Ayrıntılar
AĞRI NEDİR? Ağrı; olası doku ya da hücre hasarı varlığında kişisel deneyim ve duygusal süreçleri de içeren bir durumdur. Ağrı vücutta yaşanan sorunun çok önemli bir “alarm”ıdır. Bu nedenle tanısı konmamış bir ağrının tedavisi yapılamaz.
Ayrıntılar
"AĞRI" TEDAVİLERİNDE AMAÇ NEDİR? Ağrı tedavilerinde ana amaç ağrıyı değil nedeni gidermektir. Lokal hasar ve ödemi gidermek, oksijenlendirmek,beyne ağrı iletim blokajı,,sinir onarımı gibibirçok amacı vardır.
Ayrıntılar
Ağrı Tedavilerinde YAKLAŞIM ne olmalıdır? 4 erişkinden 3'ü kronik (iyileşmeyen) enflamatuar (enfeksiyonsuz iltibhabi) bir hastalığa sahiptir. AYNI NEDEN AYNI SOUNUCU ÜRETİR. Kronik hastalıklar milyonlarca ilaç tüketimine neden olurlar. STATÜKOCU HEKİMLİK NEDENE DEĞİL SONUCA YÖNELİKTİR.
Ayrıntılar
Kan yoluyla verilen ozon = OZON MAJOR TERAPİ Vakumlu steril şişe ve bu şişeye bağlanan aparatlarla
Ayrıntılar
Ağrı ÇEŞİTLERİ nelerdir? AKUT-KRONİK:BAŞ-BOYUN-YÜZ AĞRILARI, MİGREN, BEL - BACAK, KOL - OMUZ AĞRILARI,ı; NEVRALJİLER, .KAS İSKELET SİSTEM AĞRILARI,, MYOFACİAL AĞRILAR, NÖROPATİK AĞRILAR, SİNİR SİSTEM AĞRILARI, DOKU HARABİYET AĞRILARI, DAMAR KAYNAKLI AĞRILAR, AMELİYAT SONRASI GEÇMEYEN AĞRILAR, CERRAHİ GEREKTİREN AĞRILAR
Ayrıntılar
BAŞ AĞRILARI nasıl sınıflandırılır? Baş ağrıları akut ya da kronik olabilir. Kronik başağrılarında migren, gerilim baş ağrıları, küme başağrıları, boyundan kaynaklı başağrıları en sıktır.
Ayrıntılar
BOYUN AĞRILARI neden olur:? Boyun; baş ve vücut arasında ara bağlantı noktasıdır. Omurganın boyun bölümü 7 vertebra (omur) dan oluşur. Omurilikten çıkan 8 sinir, hareket ve duyu ile ilgili iletileri (ağrı dahil) baş ile omuz, göğüs kafesi ve kollar arasında getirip götürür. Kalp ile baş arasında kan taşıyan 4 ana atardamar da
Ayrıntılar
OMUZ - KOL ağrıları neden olur:? Omuz ağrılarında donmuş omuz hastalığı, rotator cuff problemleri, tendon ve kapsül sorunları ön plandadır.
Ayrıntılar
BEL AĞRILARI niçin önemlidir? Toplumlarda işlevsel yetmezlik ve sakatlıkların en önemli nedenlerindendir..Bel fıtıkları en sık rastlanılan hastalıklardandır. Algolojide 1. sıradadır.
Ayrıntılar
NÖROPATİK AĞRILAR ve NEVRALJİLER Nasıl ağrılardır? Sinir hasarlarına bağlı ağrılardır. Travma, Diabet ya da Mikrobik nedenle başlayabilirler.Sistemik bir hastalığın belirtisi de olabilecekleri gibi herhangi bir neden de bulunmayabilir.
Ayrıntılar
Kanser ağrılarının tedavisinde neler önerilir? Kanser ağrıları; kansein tipinei evresine, yerleşim yerine ve hastanın ağrı eşiğine göre değişen nitelik ve nicelik özellikleri gösterir.
Ayrıntılar
AKUPUNKTUR
Ayrıntılar
AKUPUNKTUR 5000 yıllık kült bir tedavidir. İnsanlık tarihinin en eski yöntemi bugüne kadar yaşadığına göre ciddi yararları ve temel aldığı ilkelerin sağlamlığı söz konusudur. Farklı ve değişik bir yolla hastalıkları tedavi eden akupunktur tedavisi ALTERNATİF DEĞİL, GERÇEK BİR TERAPİDİR
Ayrıntılar
AKUPUNKTUR nedir? Vücutta fiziksel, zihinsel, ruhsal bir enerji akışı vardır. ENERJİ AKIŞI tepeden tırnağa belli yollar yani meridyenler izler. Bu yollar üzerinde belli noktalar trafo merkezleri gibidir. Bu noktalara akupunktur noktaları denir. Akupunktur ise bu noktalara yapılan iğne ya da lazerle yapılan işlemi adı
Ayrıntılar
Hangi AKUPUNKTUR Yöntemleri vardır? Kulak, Vücut, El, Ayak Akupunkturları BANT, Akupunktur İĞNESİ, ELEKTROakupunktur, LAZERakupunktur, ELEKTROLAZERakupunktur gibi cihazlarla uygulanan akupunktur yöntemleri vardır.
Ayrıntılar
Hastalıklarda AKUPUNKTUR tedavi edici bir yöntem midir? Akupuntur tedavilerinde hastalığın tanısının bilinmesi şarttır. Çünkü kişinin şikayetleri gerçekte bedenin "YARDIM ÇAĞRISI" dır. Şikayetleri baskılamak sorunun büyümesine neden olabilir. Akupunktur hastalıkların nedenini tedavi eder.
Ayrıntılar
AKUPUNKTUR nasıl İŞLEV görür? Geleneksel Çin Tıbbı; bedendeki ana organların ve sistemin çalışmasını kontrol eden "CHİ ENERJİSİ = HAYAT GÜCÜ" ile çalıştığını ifade eder. CHİ enerjisi vücutta "MERİDYEN" olarak tanımlanan belirli hatlar izler ve bir organdan diğerine her zaman aynı yönde hareket eder. Akupunktur kulak, vücut
Ayrıntılar
Akupunktur; iğne, lazer ve / veya Moxa kullanarak CH'İ enerji dengesini nasıl sağlar? Akupunktur meridyenler üzerindeki belirli noktalardan tıpkı bir anahtar gibi enerji akışını kontrol eder. CH'İ Enerji akış dengesinin düzelmesi hastada "HIZLI" ve "SOMUT" belirtiler gösterir.
Ayrıntılar
"ENERJİ DENGESİ" bozulması nasıl ölçülebilir? Cin tıbbında YİN - YANG ve BEŞ ELEMENT TEORİSİ hakimdir. Bunların iyi bilinmesi ve ayrıca kullanılan kulak dedektörleri gerekli ölçümleri sağlarlar. Akupunktur uzmanının bu pernsipleri ve denge durumlarını çok iyi bilmesi gerekmektedir.
Ayrıntılar
Akupunktur Uzmanının teşhis yöntemleri nelerdir? Akupunktur tedavilerinde kişinin hangi "ELEMENT" dengesizliğine sahip olduğunun keşfedilmesi ve o hastalığın hangi meridyenlere ait olduğunun bilinmesi gerekir. Bu karmaşık konuları Akupunktur uzmanı hekimin mutlaka bilmesi gerekir.
Ayrıntılar
Akupunktur uzmanı tanı için nelere bakar? Aynı anda birçok meridyen bozulmuş olabilir. Çünkü meridyenler birbirlerini etkilerler.Önemli olan esas hangi meridyenden problemin başladığıdır. Ana kaynağa bakmak hem tanı hem de tedavide gereklidir.
Ayrıntılar
AKUPUNKTUR İĞNELERİNİN özellikleri nelerdir? Akpunktur iğneleri kullanım amacına göre altın, gümüş ve çelik niteliğindedir. Küçük, orta ve büyük boy olmak üzere farklı botutta iğneler kullanılır. Bir saç teli kalınlığındadırlar. Tek kullanımlık olarak kişiye özel açılır ve atılırlar.
Ayrıntılar
AKUPUNKTUR hangi hastalıklarda fayda sağlar? Akupunktur kişiye bir bütün olarak bakar. Hastalıkların değil hastalıkların altında yatan "ENERJİ DENGESİZLİĞİNİ" düzeltir. Hastalığı değil HASTA tedavi edilir.
Ayrıntılar
AKUPUNTUR tedavilerinin amaçları ve sonuçları nelerdir? Hastalıkların şiddetine ve durumuna göre ve konulan tanının doğruluğuna, hekimin bilgi - becerisine göre başarı oranı - hızı değişir.
Ayrıntılar
Akupunktur tedavisi olurken ilaç almak sorun yaratır mı? Akupunktur tedavisi daha yavaş etki göstereceğinden "İLAÇ TEDAVİSİ" kesilmez. Akupunktur etkisini göstermeye başladığında çoğu hastalıkta ilaçlar kontrollü bir şekilde azaltılıp kesilebilir.
Ayrıntılar
Akupunkturun değişik kullanım alanları nelerdir? Hastalıkların iyileşmesinin neden yönelik tedavilerle mümkün olduğu açıktır. Nedenler mümküne ortadan kaldırılmalıdır.
Ayrıntılar
ANTI-AGEING
Ayrıntılar
Anti-ageing nedir? Anti-ageing = Yaşlanma ve yaşlanma etkilerinin geri alınması, bedensel ve ruhsal anlamda daha sağlıklı, daha zinde olmak demektir. ANTI-AGEING BAKIŞ ayaktaki insana tam anlamıyla "YOĞUN BAKIM" tedavisidir.
Ayrıntılar
Yaşlanmaya neden olan etmenler nelerdir? Hızlı ve kötü yaşlanmak iç ve dış etmenlerle olur. Kötü oksijenlenme ve serbest radikallerin ortaya çıkması yaşlanmanın ve hastalıkların ana öncülleridir. DOĞRU OKSİJEN VE DETOKS anti-ageing tedavisinin şaşmaz ikilisidir.
Ayrıntılar
Serbest radikal nedir? Serbest radikaller vücuda son derece zarar veren "REAKTİF OKSİJEN TÜREVLERİ" dir. Yaşlanmanın ve hastalıkların ana kaynaklarıdır. Vücutta "OKSİDATİF STRESS" yaratırlar.
Ayrıntılar
Serbest radikal hasarından ve yaşlandırmasından nasıl korunulur? Serbest radikallerin zararına karşı vücudunun savunma mekanizmaları vardır. ANTİOKSİDAN ENZİMLER, Düşük molekül ağırlıklı ANTİOKSİDANLAR, Bazı BESİNLER, ANTİOKSİDAN TEDAVİ DESTEĞİ, bazı VİTAMİNLER vücudu serbest radikallere karşı korurlar.
Ayrıntılar
Antioksidan terapi neden gereklidir? Vücudun serbest radikallere karşı geliştirdiği SAVUNMA mekanizmalarını korumak ve BAĞIŞIKLIK sistemini güçlendirmek. vücudun direncini artırmak amaçlı ANTİOKSİDAN TERAPİlere gereksinim duyulur.
Ayrıntılar
Anti-ageing terapide amaç: Yaşlanma sürecini yavaşlatmak . Yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıkları önlemek . Güç kaybına engel olmak . Kireçlenmeleri ve ağrıları önlemek . Tansiyon, nabız, şeker, kolesterol, trigliserid dengesini sağlamak VE ELBETTE Kİ DAHA GENÇ BİR GÖRÜNÜM SAĞLAMAK AMAÇTIR.
Ayrıntılar
Anti-Ageing terapi etkileri nelerdir? Yaşlanma işlevlerinin yavaşlatılması .İstenen fiziksel ve zihinsel faaliyetlerin maksimum düzeye çıkartılması . Yorgunluk ve depresyonun azaltılması. Duygu durumunun düzeltilmesi, Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, ANTİOKSİDATİF KAPASİTE ARTIŞI, vücut yağ oranının azaltılması
Ayrıntılar
Metabolik sendrom içeriği. İleri yaşlardaki kalp, şeker, kanserin habercisidir Metabolik sendrom. BMI (Body Mass Index = Boy Kilo Oranı), Bel çevresi .Tansiyon, İnsülin direnci,. Kan şekeri, .Trigliserid, HDL, LDL, Karaciğer yağlanması, PCO (Polikistik Over), Subklinik enflamasyon, Koroner arter hastalığı, Vasküler endotel d
Ayrıntılar
Antiageingte hangi ölçümler yapılır? Hemogram ve rutin biyokimya testleri (Karaciğer fonsiyon testleri kolesterol, trigliserid, böbrek testleri..vs), CRP, 25 OH vit D, şeker, HbA1C,Troid fonksiyon testleri, İnsülin düzeyi
Ayrıntılar
Anti-ageing” hormonal terapi nedir? Yaşlanmanın en önemli faktörlerinden bir diğeri de zamanla vücutta oluşan hormonal dengesizliklerdir. Özellikle GH, İnsülin, IGF 1, Troid hormonları, Melatonin ve Sex hormonları eksiklikleri giderilmelidir.
Ayrıntılar
Bedene yapılan uyarılar ile Anti-ageing nasıl yapılır? Yaşlanmanın en önemli mekanizmalarından biri vücudun kendi kendini onarma becerisinin azalmasıdır. Onarma kapasitesini artırmak için vücudu kısa süreli küçük streslere maruz bırakma durumuna "HORMEZİS" denir.
Ayrıntılar
OZONTERAPİ Ozonterapi tamamlayıcı bir tedavidir; alternatif bir tıp yöntemi değildir. Oksidatif stres (toksin artışı), hücre hasarı ve hastalık yaratır.
Ayrıntılar
OZON nedir? Ozon bir gazdır. Tedavi amaçlı kullanılacak ozon gazı Medikal Ozon Jeneratörlerinde saf oksijenden üretilir. Üretilen ozon tedavide daima oksijen ile karışım halinde kullanılır. Medikal amaçlı, tek başına saf ozon kullanılmaz. Tedavide kullanılacak bu karışımda oksijen / ozon oranı % 95 - 99,5 arası
Ayrıntılar
OZONTERAPİ Ozonterapi tamamlayıcı bir tedavi yöntemidir.. OKSİDATİF STRESİ (toksin artışı) ve bunun yarattığı hücre hasarı ve hastalıkları yok etmeye yönelik iş gören bir tıp yöntemidir. Ozon oksidatif stresi yok ettiği gibi OKSİJEN kullanımını artırarak hücreleri daha genç ve dinç hale getirir.
Ayrıntılar
Ozon nasıl etki eder? Ozon "O3" molekülüdür. Vücuda girdiği anda bir yandan "O2 = OKSİJEN" etkisi gösterirken kalan 3. O atomu serbest radikal denilen toksik moleküllere yapışarak DETOKS etkisi yapar. Ozon vücuuta BAHAR TEMİZLİĞİ sağlar.
Ayrıntılar
Ozonun "OKSİJEN" etkisi nasıldır? "6" ay ALP'lerde yaşamak gibi birşeydir.. OZON' un OKSİJEN ETKİSİ..Hücrelere oksijen girdikçe oksijen yanar ve ATP denilen enerji açığa çıkar. Bu enerji daha sağlıklı, enerjik, dinç ve aktif dokular ve bireyler yaratır.
Ayrıntılar
Kan yoluyla verilen ozon = OZON MAJOR TERAPİ Ozon Major tedavisi; steril vakumlu boş bir serum şişesine damardan "100 cc" kan alınıp ozonlanıp aynı damar yoluyla geri verilmesi işleminin adıdır. Ozon majör tedavinin amacı daha genç, dinç, sağlıklı, güçlü bir bedendir. Gerek ruhsal gerek fiziksel iyilik hali sağlar.
Ayrıntılar
Ozon Majör tedavisi "DETOKS" sağlar mı? Ozon "O3" molekülüdür. Vücuda girdiği anda bir yandan "O2 = OKSİJEN" etkisi gösterirken kalan 3. O atomu serbest radikal denilen toksik moleküllere yapışarak DETOKS etkisi yapar. Ozon vücuuta BAHAR TEMİZLİĞİ sağlar.
Ayrıntılar
Ozonterapi hangi HASTALIKLARDA kullanılır? Ozon dokuları oksijenlendirip toksin temizliği de yaptığından "HÜCRE HASARINI ONARIR". Hücreyi onarmak hastalıklarda çözümün kendisidir. Ayrıca ozon bağışıklık sistemini de güçlendirdiğinden hastalıkların oluşumunda da engel yaratır.
Ayrıntılar
Klitoris nedir? Klitoris (Clitoris) kadınlarda pubis tepesini hemen alt kısmında yer alır ve anatomik olarak erkeklerdeki penis başının kadınlardaki karşılığıdır. Klitorisin hemen altında idrar deliği, idrar deliğinin de hemen altında ise vajinal giriş yer almaktadır. Dıştan düğme gibi görülen klitoris içten “Y ha
Ayrıntılar
Ozon hangi yollarla alınabilir? ,• OZON MAJOR / Kan yıkama • OZON MİNÖR / Kas İçi Uygulama • OZOPUNKTUR • Rektal insuflasyon • Vajinal insuflasyon • Ozol kulak insuflasyonu • Ozol nazal insuflasyon • Torbalama • İntraartiküler = Eklem içi uygulama • Cilt altı ve cilt lezyon içi uygulama • Transdermal Ozonterapi
Ayrıntılar
Yüz Dolgusu Cilt güzelleştirilmesinde en çok tercih edilen medikal estetik girişimlerden biri de “dolgu enjeksiyonlarıdır”. Dolgu maddeleri her bölge için farklı çözümler sunar. Genellikle hyaluronik asit bazlı olan bu maddeler yaşlanmanın en belirgin olduğu yüz için kullanılır. Kırışıklıklar, derideki yaşlanma
Ayrıntılar
OZON MİNÖR ne işe yarar? KAS İÇİNE (Kol ya da kalça) yapılan KAN + OZON karışımına OZON MİNÖR denir. Ozon minör HÜCRESEL BAĞIŞIKLIĞI artırır. Özellikle gribal enfeksiyon, akne, allerji tedavilerinde çok etkindir.
Ayrıntılar
Yüz Dolgu İşlemi Hangi Bölgelere Uygulanır? Gözaltı boşlukları ve gözyaşı oluğu Üst yanaklar ve elmacık kemikleri Dudak, dudak kontürleri, dudak kenarı çizgileri Alın bölgesi Burun (küçük asimetriler için) Çene (büyütme amaçlı) Alt çene çizgileri Kaşlar (hacim vermek veya kaş kaldırmak için) Yara izleri
Ayrıntılar
OZON TORBALAMA ne zaman uygulanır? OZON TORBALAMA el - ayak, kol - bacak gibi uzuvların yara, yanık, gangren, diabete bağlı dolaşım bozuklukları, mantar gibi şikayetlerinde özel bir torba içine konarak ozonlaması işlemidir.
Ayrıntılar
Gözaltı Halka, çukurluk, morluk ve çizgilenmelerde özel Işık Dolgusu 30 yaş sonrası kadınların %50’ sinde gözaltı çizgi, çökme, halka ya da morluklarından şikayet olur. Göz çevresi estetiğinde dolgular botox kadar önem taşır. Gözaltı dolgu seçiminde bunun için özel geliştirilmiş dolgular kullanılır. Son zamanlarda göz dolgularında, aminoasit ve vitaminler gibi doğal
Ayrıntılar
OZON SAUNA nedir? Belli bir dereceye kadar ısıtılmış kabin içinde BUHAR + OZON karışımının boyun altındaki tüm vücuda cilt yoluyla verilmesi işlemidir. OZON SAUNA ruhsal ve fiziksel iyilik hali sağlar. Kilo verdirici, selülit giderici, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım sistemini düzenlemek, cildi güzelleştirmek gibi
Ayrıntılar
GÖZALTI IŞIK DOLGUSU NEDİR? Gözaltı Morluk, Çökme, Halka ve Çizgileri İçindir. Gözaltı Işık Dolguları morluk, çökme, halka ve çizgiler için özel geliştirilmiş dolgulardır. Dermisin tekrar yoğunlaştırılması, nemlendirilmesi ve göz altı deformasyonun giderilmesi amaçlanır. 30 yaşından itibaren, her iki kadından birinde gözaltı
Ayrıntılar
Ozopunktur nedir? Ozonun AKUPUNKTUR noktalarına yapılması işlemidir. Akupunktur tedavisi etkilerinin çok daha hızlı olmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Özellikle AĞRI TEDAVİLERİNDE çok etkindir.
Ayrıntılar
Işık Dolgusu İçeriği Hyalüronik Asit (HA): 15 mg/g içerir. Çapraz bağlı ve çapraz bağlı olmayan HA karışımıdır Hafif higroskopik, gözaltı torbalarına uygun vizkozite (akışkanlık) özellik taşır. Aminoast (AA): 8 çeşit AA içerir. (Glisin, Lisin, Treonin, Prolin, İsolösin, Lösin, Valin, Arginin)….Onarım ve nem sağalar.
Ayrıntılar
OZONTERAPİ hangi hastalara uygulanmaz? Ozonterapi özellikle HEMOFİLİ gibi kanamalı hastalıklarda ve toksik düzeyde HİPERTROİDİ hastalarında kontrendikedir. Kronik tekrarlayıcı pankreatit, yeni geçirilmiş kalp krizinde de kullanılmaz.
Ayrıntılar
Işık Dolgusu Endikasyonları Aşırı pigmenter koyu halkalar -morluklar Büyük palpebral veya elmacık kemiği torbaları Lenfatik staz Alt göz kapağında aşırı ligamenter gevşeklik (ektropion, skleral şov...) Gözaltı çökmeleri
Ayrıntılar
OZONTERAPİ komplikasyonları nelerdir? Klinik çalışmalarda ozonterapi komplikasyon oranı %0,00007 dir. Uygulama sırasında tansiyon düşüklüğü, bir süre yorgunluk, uykusuzluk, halsizlik, bulantı gibi reaksiyonlar çok nadir olabilir.
Ayrıntılar
Ameliyatsız Yüz Germe için Yüz Dolguları Dolgular; Medikal Estetik girişimlerinin vazgeçilmezlerindendir. Çökük alanlara, kırışıklıklara ve cilt yaşlanmasının olduğu tüm alanlara farklı doz ve konsantrasyonlarda uygulanabilirler. Dolgunluk sağlamanın yanı sıra yoğun su tutma kapasiteleri nedeniyle cilde fresh ve gergin bir görünüm kazandı
Ayrıntılar
DETOKS Detoksifikasyon organizmanın kendisine zararlı olan toksik maddelerden temizlenmesi anlamına gelir. Toksikasyonun yüzlerce nedeni vardır. Detoks için de birçok yöntem vardır.
Ayrıntılar
Dolgularla Sağlanan Gerginlik Yüzdeki Yorgun Görünüme Son Verir Yaş ilerlemesiyle beraber, göz altından başlayıp yanak bölgesini de içine alan belirgin yağ ve doku kaybı olur. Hacim kayıpları yorgun ve gevşek bir yüz yaratır. Dolgu işlemleri hacim kayıplarını yerine koyarak gergin ve fresh bir görünüm sağlar. Özellikle elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesi,
Ayrıntılar
Toksik ajanlar nelerdir? Yüzlerce iç ve dış toksik ajan vücudu "TOKSİKASYON"a maruz bırakır. Günümüzde stres, kötü beslenme, sigara ve elektro-magnetik kirlilik en sık toksik ajanlardır. Endrüstriyel gıdalar kimyasal bombardımanda ön sıralara yerleşmektedir.
Ayrıntılar
Işık Dolgusu Cildi Canlandırır Dolgu işlemi sadece hacim kaybı olan dermisi (cilt altını) doldurmak için kullanılmaz; aynı zamanda cildi canlandırmak için de kullanılır. Canlandırma amaçlı dolgular çok ince malzemeli Hyalüronik asit içeren dolgulardır. Işık dolgusunun içinde aynı zamanda cildin yapısını onaran aminoasit, antioksi
Ayrıntılar
Elektro-magnetik kirlenme İnsan sinir sistemi 500.000 km uzunluğu, 25 milyar sinir hücresi ile dev bir elektriksel donanıma sahip muazzam Vücudun tüm fonksiyonları 1–250 mikro volt arası çok küçük gerilimli elektrik uyarıları ile devam eder bir elektronik sistemdir.
Ayrıntılar
G SHOT Dolgu kullanımında kullanılan yeni konseptlerden biride G Shot denilen uygulamalardr. Klitoris ve / veya G noktasına(G spot) dolgu maddesi verilerek daha şişkin ve duyarlı hale getirilerek orgazmın daha kolay yaşanması amaçlanır. Birçok kadının ilişki sırasında haz almadığı düşünülürse bu yöntemin b
Ayrıntılar
Toksikasyon belirtileri nelerdir? Kendini iyi hissetmeme • Baş ağrısı • Kas ağrıları • Hazımsızlık • Ürperme • Kabızlık • Kansızlık • Solukluk • Baş dönmesi • Koordinasyon bozukluğu • Dikkat eksikliği • Kronik yorgunluk • Güçsüzlük • Bitkinlik • Sinirlilik • Bunaltı hissi • Aşırı uyku ya da uykusuzluk • Kas ve eklemlerde gerginlik
Ayrıntılar
Dolgu Hangi Bölgelere Uygulanır? Alın bölgesi İki kaş arası oluk Kaşlar (Hacim vererek kaş kaldırma) Göz altı Göz yaşı oluğu Üst yanak ve elmacık kemikleri Nazolabial oluk Dudak filtrumu
Ayrıntılar
Detoksifikasyon nedir? Vücut her an binlerce normal metabolik faaliyet göstermektedir. Her metabolik olayın ardından “metabolik yıkım ürünleri” ve serbest oksijen radikalleri gibi bir çok toksin açığa çıkar. DEtoks OZONTERAPİ gibi tedavilerle ve beslenme-oksijenlenme önerileriyle toksinden arındırılması işleminin adı
Ayrıntılar
DOLGULAR VE AYNI ANDA YAPILABİLEN KOMBİNE İŞLEMLER Dolgu ve Botox: Uzman doktorun gerekli gördüğü şekilde, çukur alanlara dolgu yapılırken aynı bölgelere aynı zamanda botox uygulanabilir. Dolgular boşlukları doldururken Botox kasların hareketini belli bir süreliğine engelleyerek aşırı hareket nedeniyle oluşan kırışıklıklarıyokeder. Dolgu ve Radyofr
Ayrıntılar
Detoks ne zaman yapılır? Kan toksin seviyesi ölçülebilir. Serbest radikal miktarını ölçen cihazlar vardır. Ölçüm sonuçlarına göre detoks yapılabildiği gibi, sadece önlem amaçlı da detoks yapılabilir. Kişi kronik yorgun, halsiz hissediyorsa ya da kronik hastalıklarla mücadelede ediyorsa "DETOKS" yapılır.
Ayrıntılar
Dolgu ile ilişkili diğer konular Dolgu Hyalüronik Asit Fiyatı Medikal estetikte; değişik alanlarda ve değişik amaçlar için farklı konsantrasyonlarda dolgular yıllardan beri kullanılırlar. Dolgular yaşlanmanın en belirgin olduğu yüz, boyun, dekolte ya da ellerdeki çizgilerin giderilmesi, hacim kayıplarının doldurulması, cilt gençleş
Ayrıntılar
Detoksifikasyon nasıl yapılır ? Detoks işlemlerinde 2 ana kural vardır. Doğru oksijen ve doğru besin. Doğru oksijen nefes egzersizleri, sporr ve ozon terapi ile sağlanır. Beslenme ise hangi besini ne kadar ne zaman nasıl alınacağının düzenlenmesi ile olur.
Ayrıntılar
Detoks kimlere uygulanır? Günümüzde endrüstiyel beslenme, kimyasalların hayatın içine fazla girmesi, elekromagnetik radyasyon, kötü oksijenlenme insanları ileri derecede hasta yapmaya yeter. Bu nedenle neredeyse herkesin "DETOKS"a gereksinimi vardır. Belirtilerini yaşayan herkes detoks kürleri yaptırmalıdır.
Ayrıntılar
Kendi "DETOKS"unuzu kendiniz yapın.. DOĞRU NEFES ve DOĞRU BESLENME ve DOĞRU DUYGUSAL HAYAT en iyi "DETOKS"dur. Bu nedenle fiziksel ve zihinsel anlamda FİT kalmanın yolunu bulmak ve bilmek gerekir. Kendini her türlü salmak TOKSİKTİR.
Ayrıntılar
FİTOTERAPİ
Ayrıntılar
FİTOTERAPİ Nedir? FİTOTERAPİ "bitkilerin eczacılık ve hekimlik kontrolünde" hastalıkların tedavisinde kullanılmasıdır. Bitkilerin toprak üstü ve altı kısımlarının veya bunların karışımlarının, ham madde veya bitkisel preparat şeklinde taşıyan, günümüz ilaç teknolojisine uygun olarak hazırlanmış tıbbi ürünlerdir.
Ayrıntılar
FİTOTERAPİ Hangi Hastalık tedavilerine yardımcıdır? Fitoterapi romatizmal hastalıklardan, allerjik hastalıklara, gribal enfeksiyonlardan mide rahatsızlıklarına depresyondan ödeme kadar birçok hastalık için destektir.
Ayrıntılar
FİTOTERAPİK Bitkiler...ÇÖREK OTU (NİGELLA SATİVA) Çörek otunda bulunan tymoquinon, nigellon ve alfa-pinen gibi eterli yağlar bağışıklık sistemini güçlendirir. Hem hücresel (T helper ve nötrofil aktivasyonu) hem de humoral=salgısal (antikor, lökotrien..) bağışıklığı güçlendirir. İltihap gidericidir.
Ayrıntılar