TEDAVİLER
CİHAZLAR
DOLGU Geri Dön
İlerleyen yaş; kollojen sentezinin azalmasına neden olur. Kollajen yağ dokusunu yerinde turtan bir ağ gibidir. Kollajen bağlarının azalması incelmesi küçülmesiyağ dokusunun gevşeyip aşağılara göçmesiyle sonuçlanır. Bu göçmeler hem çökün hem de torbalanmış alan görüntüleri yaratır. Hacim kayıpları yorgun ifadeler ortaya çıkartır.
Hacim kaybı medikal estetik alanında “DOLGU MADDELERİ” ile yerine konur. Dolguların içerik maddesi genellikle bağ dokusunun ana maddesi olan “Hyalüronik Asit” isimli maddedir. Dolgular, yüze hacim kazandırmak, ince çzgilerin giderilmesi, G shot gibi  çeşitli amaçlarla yıllardır kullanılırlar. Dolguların estetik amaçlı kullanımı ile yüzdeki ince ve derin kırışıklıklar, çökük ya da sarkık yanaklar yok olur ve doğal yüz konturları geri döner.  
Dudak dolgusu, ağız ve dudak kenarı konturlarında etkindir. Dolgular aynı zamanda gözaltı dolgusu, küçük çeneyi büyütme, cilt gençleştirme, yüz germe, göz çevresi kırışıklığının giderilmesi için de kullanılır. Günümüzde yeni çıkan dolgular ile ameliyatsız meme ve popo büyütme, kalça kenar boşluklarını doldurmak kolaylıkla sağlanabilmektedir.
 
Yüz Dolgusu Cilt güzelleştirilmesinde en çok tercih edilen medikal estetik girişimlerden biri de “dolgu enjeksiyonlarıdır”. Dolgu maddeleri her bölge için farklı çözümler sunar.
Ayrıntılar
Yüz Dolgu İşlemi Hangi Bölgelere Uygulanır? Gözaltı boşlukları ve gözyaşı oluğu, Üst yanaklar ve elmacık kemikleri ,Dudak, dudak kontürleri, dudak kenarı ,Alın bölgesi
Ayrıntılar
İlave Hacimle Gelen Güzel Gülüşler İnce dudakların kalınlaştırılması, dudak kontürünün belirginleştirilmesi, dudakların nemlendirilip daha fresh bir görüntü kazanması ve daha güzel bir gülüş özel olarak geliştirilmiş “HYALÜRONİK ASİT” dolgularıyla sağlanabilir.
Ayrıntılar
Gözaltı Halka, çukurluk, morluk ve çizgilenmelerde özel Işık Dolgusu 30 yaş sonrası kadınların %50’ sinde gözaltı çizgi, çökme, halka ya da morluklarından şikayet olur. Göz çevresi estetiğinde dolgular botox kadar önem taşır.
Ayrıntılar
GÖZALTI IŞIK DOLGUSU NEDİR? Gözaltı Morluk, Çökme, Halka ve Çizgileri İçindir.Gözaltı Işık Dolguları morluk, çökme, halka ve çizgiler için özel geliştirilmiş dolgulardır.
Ayrıntılar
Ameliyatsız Yüz Germe için Yüz Dolguları Medikal Estetik girişimlerinin vazgeçilmezlerindendir. Çökük alanlara, kırışıklıklara ve cilt yaşlanmasının olduğu tüm alanlara farklı doz ve konsantrasyonlarda uygulanabilirler.
Ayrıntılar
G SHOT Dolgu kullanımında kullanılan yeni konseptlerden biride G Shot denilen uygulamalardr. Klitoris ve / veya G noktasına(G spot) dolgu maddesi verilerek daha şişkin ve duyarlı hale getirilerek orgazmın daha kolay yaşanması amaçlanır.
Ayrıntılar
Dolgu Hangi Bölgelere Uygulanır? Alın bölgesi, İki kaş arası oluk, Kaşlar (Hacim vererek kaş kaldırma) ,Göz altı ,Göz yaşı oluğu, Üst yanak ve elmacık kemikleri, Nazolabial oluk, Dudak filtrumu
Ayrıntılar
DOLGULAR VE AYNI ANDA YAPILABİLEN KOMBİNE İŞLEMLER… Dolgu, Botox:, İple yüz germe Uzman doktorun gerekli gördüğü şekilde, çukur alanlara dolgu yapılırken aynı bölgelere aynı zamanda botox uygulanabilir. Organik iplerle yüz germe yapılabilir. Öncesinde lazer, radyofrekans, HIFU yapılabilir.
Ayrıntılar
Uzm. Dr. Sevda TAN Fethiye Mh. FSM Bulvarı No.155 16140 Nilüfer / BURSA TEL :: +90 224 243 01 31, 05308423862 FAX :: +90 224 243 01 31 E-MAIL : bilgi@drsevdatan.com
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle Dr. Sevda Tan sorumlu tutulamaz.
Medya KÜP